Дата: від до Скинути

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004). Дата 15 лютого ввійшла в історію відтоді, як скінчилася 10-літня війна в Афганістані, ознаменована болем і смутком. Кожен військовослужбовець з честю виконав свій обов’язок, ризикуючи здоров’ям та життям заради забезпечення миру.

13:41 15.02.2021

Щодо соціалогічного опитування мешканців с.Ільківка

За ініціативи депутата Агрономічної сільської ради Шибінської Наталії Володимирівни було проведено соціологічне опитування шляхом анкетування жителів с. Ільківка. Взяли участь у ньому 104 мешканці. Серед проблем, що найбільш турбують громадян, були такі:

11:29 11.02.2021

Виїзний прийом громадян в Ільківці

Для оптимізації  і налагодження роботи сільський голова Сергій Сітарський провів виїзний прийом громадян в с.Ільківка. На зустрічі були присутні і мешканці з Горбанівки. Проблемних питань жителі висунули досить багато. Одне з болючих – перевезення громадян. Громадяни вкрай незадоволені роботою перевізника, скаржилися на недостатню кількість рейсів, відхилення від графіку руху  і т.д. Також піднімалося на зустрічі питання медичної допомоги в селі. Важливим на сьогодні залишається і питання освітлення вулиць.

20:44 10.02.2021

Нарада керівників закладів освіти

09 лютого відбулася робоча нарада керівників закладів освіти з начальником  відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної ТГ Грустіліним О.О. Під час зустрічі було представлено заступника відділу Гаврилюк Л.Б. та головного спеціаліста з фізкультури, молоді та спорту Добровольського М.П. Обговорили питання реєстрації учнів 11 класу на ЗНО, інвентаризація, атестація педагогічних працівників, затверджено зміни в гуртковій роботі.

14:40 10.02.2021

Щодо перевезення в с.Рівець

За ініціативи депутата Агрономічної сільської ради Шибінської Наталії Володимирівни було проведено соціологічне опитування жителів с.Рівець. Взяли участь у ньому 98 жителів. Серед проблем, що були висвітлені:

17:42 08.02.2021

Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв "Тобі Україна"

У м. Вінниця 07.02.2021 відбувся Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв "Тобі Україна" від ГО "ПРОСКУРІВ-ФЕСТ" продюсерський центр "Oma music star" ТС Асоціація діячів естрадного мистецтва України наш зразковий аматорський ансамбль народного танцю " Сонечко", Dance studio "Lady dance" і вокаліст Зонюк Олександр Агрономічної територіальної громади прийняли участь та здобули наступні місця:

12:28 08.02.2021

Сьогодні, 05 лютого, сільський голова Сергій Сітарський підписав Меморандум про співпрацю та партнерство з Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області. Термін дії угоди становить 1 рік. Метою даного Меморандуму є співпраця сторін на засадах партнерства, спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території територіальної громади.

13:20 05.02.2021

Робоча зустріч у Вінницькій районній раді

4 лютого сільський голова Сергій Сітарський відвідав робочу зустріч у Вінницькій раді щодо передачі Вінницького районного медичного ЦПМСД до Вінницької ТГ.

09:41 05.02.2021