Проміжні вибори

28 березня в селі Медвеже Вушко відбулися проміжні вибори  депутата Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області по округу №6. У виборчих перегонах приймали участь 2 кандидати: Назаренко Леонід Анатолійович  та Саєнко Наталія Валеріївна.

14:49 29.03.2021

Засідання виконавчого комітету

25 березня відбулося чергове засідання членів виконавчого комітету Агрономічної сільської ради. Щодо питань, які розглядалися були: присвоєння поштових адрес, переведення садових (дачних) будинків в житлові, створення опікунської ради та комісій при виконавчому комітеті сільської ради, прийняття до дитячого садочку дітей, тощо. Всі питання були швидко опрацьовані та винесені позитивні рішення, окрім питання, яке стосувалося тимчасового підключення до мережі водопостачання  ОК «ЖБК «УКРЖИТЛОБУД». 29 березня відбудеться зустріч сільського голови з представниками організації для обговорення цієї проблеми.

18:16 26.03.2021

Робоча зустріч з представниками Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області

Відбулася робоча зустріч сільського голови з представниками Вінницького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області. Під час зустрічі було обговорено подальші умови співпраці.

17:58 26.03.2021

Щодо аварійного трансформатора в селі Горбанівка

24 березня під час виїзного прийому сільського голови Майборода Галина Павлівна надала звернення щодо аварійного трансформатора по вулиці Молодіжна село Горбанівка. 25 березня сільська рада передала інформацію до Вінницьких центральних ЕМ для оперативного вирішення проблеми. Вже наступного дня інженер ЕМ разом з начальником господарського відділу Агрономічної сільської ради виїхали на місце для вивчення проблеми. Обговоривши всі деталі, представник ЕМ пообіцяв, що протягом місяця трансформатор буде відремонтовано.

17:39 26.03.2021

Щодо перевезення Бохоники-Вінниця

Нещодавно на сайті Агрономічної сільської ради з'явилася петиція щодо транспортного перевезення Бохоники-Вінниця, котра досить швидко здобула підтримку. Сільська рада розглянула дане звернення громадян та направила зауваження, які були порушені в петиції, до Управління розвитку транспорту Вінницької обласної державної адміністрації. В свою чергу перевізник ФОП Чабан Р.А. надав пояснення щодо графіку руху та вартості проїзду маршруту "Бохоники-Вінниця, Вінниця-Бохоники".

16:48 26.03.2021

Додаткова гілка зливної каналізації

В селі Агрономічне по вулиці Гагаріна продовжуються роботи щодо встановлення додаткової гілки ливневої каналізації, яка з'єднає вулиці Гагаріна-Грушевського. На даний момент вже прокладено близько 600 м трубопроводу, труба діаметром 160 мм.

15:37 26.03.2021

Розпочалися дні благоустрою

Весна - час наведення порядку та благоустрою на території  громади. Тому в Бохониках активно розпочали приводити до ладу територію кладовища та вулиць. Працівники школи також долучалися до прибирання території біля пам’ятника. Для весняного прибирання сільська рада закупила фарбу, кісточки та інший інвентар.

19:37 25.03.2021