До відома громадян!

АБ «УКРГАЗБАНК», 95 % акцій якого належать державі, орієнтований на підтримку та обслуговування експортерів/імпортерів і є лідером з кредитування спільно з Експортно-кредитним агентством (ЕКА). Він вже надав 43 кредити клієнтам МСБ майже на 190 млн. грн.

11:06 16.10.2023

Безоплатна правова допомога інформує

Близькі родичі та члени сім’ї особи, зниклої безвісти за особливих обставин, мають право на отримання достовірних відомостей про місце перебування особи, зниклої безвісти за особливих обставин, обставини її загибелі / смерті, місце поховання, якщо воно відоме.

12:54 11.10.2023

Законом України №3219 частково знято обмеження на проведення документальних перевірок

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що Законом України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ частково знято обмеження на проведення контролюючими органами документальних перевірок.  Зазначене стосується документальних позапланових перевірок, які проводяться на звернення платника податків та/або з підстав, визначених підпунктами 78.1.1 (у частині документальних позапланових перевірок платників щодо яких отримано інформацію, що свідчить про порушення податкового законодавства з питань оподаткування доходів, отриманих нерезидентами із джерелом походження з України, та/або з  питань оподаткування нерезидентів, які здійснюють діяльність через відокремлені підрозділи, платників, які здійснюють діяльність у сфері виробництва та/або реалізації підакцизної продукції, організації та проведення азартних ігор в Україні (гральний бізнес), платників податків, які надають фінансові, платіжні послуги), 78.1.2 (в частині контролю за трансфертним ціноутворенням), 78.1.5, 78.1.7, 78.1.8, 78.1.9, 78.1.12, 78.1.14 - 78.1.16, 78.1.21 та 78.1.22 пункту 78.1 статті 78 ПКУ, та/або документальних позапланових перевірок платників, щодо яких отримано податкову інформацію, що свідчить про порушення валютного законодавства в частині дотримання граничних строків надходження товарів за імпортними операціями та/або валютної виручки за експортними операціями.

10:36 09.10.2023

Пункти Незламності громади

Пункт Незламності - це місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла. Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності у Агрономічній громаді, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

14:58 05.10.2023

Виїзний прийом громадян в селі Бохоники

Відповідно до затвердженого графіка, сільський голова Сергій Сітарський здійснив черговий виїзний прийом громадян у село Бохоники. Серед розглянутих питань були соціальні. Завідувачка Бохоницької філії Центру культури та дозвілля звернулася із низкою господарських проблем. Крім того, актуальними залишаються і питання благоустрою, зокрема, підсипки доріг та вулиць, санітарної обрізки дерев. Під час зустрічі обговорювали облаштування громадських криниць, які у край занедбаному стані та привести їх до належного естетичного вигляду. Усі побажання, проблеми та вимоги будуть враховані у подальшій роботі, на більшість з порушених питань – відразу сільським головою було надано вичерпні відповіді.

10:29 05.10.2023

«ГАЗМЕРЕЖІ» відтепер здійснюють розподіл газу у Вінницькій області

З 1 жовтня 2023 року розподіл природного газу споживачам на території Вінницької області (за виключенням кількох населених пунктів) та в місті Гайворон надає новий Оператор ГРМ – Вінницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Дію ліцензії АТ «Вінницягаз» на розподіл газу припинено. Філії національного оператора ТОВ «Газорозподільні мережі України», які входять до Групи Нафтогаз, отримали ліцензії НКРЕКП на ведення діяльності у Вінницькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Миколаївській, Сумській та Хмельницькій областях. Основне завдання нових філій — формування безперебійних маршрутів газопостачання від магістральних газопроводів до кінцевого споживача. «Наше завдання — розвивати та посилювати стратегічні можливості системи, а не лише «втримувати її на плаву» в умовах ворожих обстрілів», — акцентував очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов. Загалом по всій державі компанія «ГАЗМЕРЕЖІ» забезпечує потреби 6.6 млн клієнтів силами 14 філій. Вінницька філія «Газмережі» працює в штатному режимі та в повному обсязі виконує взяті на себе зобов’язання: здійснює розподіл газу майже 470 тис. споживачів, забезпечує роботу екстреної служби «104», приймає показання лічильників, обслуговує газорозподільну систему, її забезпечує стабільне та надійне функціонування. Відповідні повноваження компанії надано згідно з Постановою НКРЕКП № 1769 від 29.09.2023 року. Тариф на розподіл газу для вінничан залишився незмінним – 2,112 грн.за 1 куб.м. , з урахуванням ПДВ. Розмір щомісячного платежу до кінця поточного року також не зміниться. Номери особових рахунків споживачів залишаються незмінними. Однак, з 1 жовтня оплату послуг розподілу газу потрібно буде здійснювати за новими реквізитами: Вінницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України», код за ЄДРПОУ 45165321, МФО 302076, АТ “ОЩАДБАНК” п/р UA553020760000026032301473821 - для побутових споживачів (населення): п/р UA603020760000026033300473821 для непобутових споживачів Друковані платіжки для оплати послуг з новими реквізитами Вінницької філії ГАЗМЕРЕЖ споживачі отримають після 12 жовтня.

17:04 03.10.2023

Вітання для жительки села Бохоники

З нагоди Дня похилого віку, сільський голова Сергій Сітарський з депутатом Вінницької обласної Ради Олександром Масленніковим завітали з подарунками до жительки села Бохоники – Бурбели Валентини Семенівни.

17:27 02.10.2023