Дата: від до Скинути

Районні змагання з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти

19 жовтня на базі Агрономічненського ліцею відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницького району. Агрономічну громаду представляли учні Медвежевушківського, Агрономічненського ліцеїв та Ільківської гімназії. У підсумку команда нашої громади зайняла ІІ місце.

10:44 20.10.2023

Форум «Вінниччина без торгівлі людьми»

18 жовтня, у Європейський день протидії торгівлі людьми, у місті Вінниця відбувся форум «Вінниччина без торгівлі людьми». Участь в заході взяла заступник сільського голови Тетяна Закревська.

16:45 19.10.2023

Виїзний прийом в селі Медвеже Вушко

18 жовтня сільський голова Сергій Сітарський здійснив черговий виїзний прийом до села Медвеже Вушко. Проблемних питань було достатньо.

08:56 19.10.2023

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Сонечко» здобув нагороди на Всеукраїнському фестивалі конкурсі мистецтв «Зірка Карпат»

У суботу, 14 жовтня, у місті Яремче пройшов наймасштабніший Всеукраїнський фестиваль конкурсу мистецтв «Зірка Карпат». У фестивалі взяли участь більше 40 колективів з усіх куточків України, які вражали суддів своїми постановками та технікою виконання номерів.

09:47 18.10.2023

ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Сьогодні, 17 жовтня, в Будинку культури села Агрономічне відбулись громадські слухання «Детального плану території для розміщення житлової садибної забудови, що межує з СМ «Окружний» на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області, розроблений проектною організацією ДП «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

16:17 17.10.2023