Вітаємо родину Смоляк з Агрономічного

Наша громада поповнюється новими жителями. 24 серпня заступник сільського голови Тетяна Закревська привітала сім’ю Смоляк з Агрономічного. У щасливих батьків – Вадима та Вікторії народилася маленька принцеса донечка –Аделіна. Дівчинка народилася 29 липня. Це третя дитина в родині. Невдовзі сім’я отримає статус багатодітної.

15:16 25.08.2023

Концерт з нагоди Дня Незалежності України

День Незалежності України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості, воно безумовно належить до числа дат, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє.

16:35 24.08.2023

До уваги громадян!

24 серпня о 10:00 год. в населених пунктах громади відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків та меморіальних дошок  Героям Небесної Сотні та Героям, які віддали своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

17:21 23.08.2023