Благодійний велопробіг в громаді

27 травня відбувся в громаді відбувся благодійний велопробіг «Заради миру», ініційований Агрономічною сільською радою,  на підтримку Збройних Сил України.

12:11 29.05.2023

Допомога для ЗСУ

Агрономічна сільська рада вкотре долучилася до збору гуманітарної допомоги для ЗСУ.

12:46 19.05.2023

18 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Для Агрономічної громади вже стало гарною традицією щороку відзначати разом з усією Україною Міжнародний день вишиванки.

14:11 18.05.2023

Ремонт водогону в Бохониках

16 травня в Бохониках завершився ремонт прориву водогону по вулиці Гагаріна. Менш ніж за добу спільними зусиллями відділу житлово-комунального  господарства, транспорту та благоустрою та КП «Бохоничанка» ліквідовано аварійну ситуацію в населеному пункті. Всі  ці заходи спрямовані на організацію належних умов функціонування та благоустрою нашої громади.

17:07 17.05.2023

Відбулась чергова сесія

16 травня відбулася чергова 40 сесія Агрономічної сільської ради. Порядок денний налічував 91 питання, в ході їх розгляду деякі з них були зняті на доопрацювання. Участь у роботі засідання взяли 16 депутатів.

15:54 17.05.2023