ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В МЕДВЕЖЕВУШКІВСЬКІЙ ФІЛІЇ ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ

Щороку, 1 червня відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Напередодні дитячого свята, 30 травня, працівниками Медвежевушківської філії Центру культтури та дозвілля для дітей було проведено розважальну програму «Дитячий експрес"»із розвагами та вікториною. На захід завітали сільський голова Сітарський Сергій та заступник сільського голови Закревська Тетяна, які привітали дітей та подарували дітям смаколики. На святі діяли локації з майстер-класами по малюванню, ліпка з повітряного пластиліну та плетіння патріотичних браслетиків. Бібліотекар Оксана Вишаровська  провела пізнавальну та цікаву подорож у казку. По завершенню заходу всі присутні мали змогу насолодитись солодощами та переглянути мультфільм.

15:58 01.06.2023

Свято Останнього Дзвоника в Бохоницькому ліцеї

Сьогодні, 31 травня, в останній весняний день у Бохоницькому ліцеї відбувалося Свято Останнього Дзвоника. Свято радості і суму водночас. Тож на шкільних подвір’ях зібралися діти, батьки, вчителі, представники влади, щоб цей день для діток запам’ятався приємними спогадами та увагою, котру їм приділяють дорослі.

17:11 31.05.2023

Сум та скорбота знову пекучим болем відгукується в нашій громаді

Сум та скорбота знову пекучим болем відгукується в нашій громаді. Велика втрата для родини з Медвежого Вушка. На превеликий жаль, підступна війна продовжує забирати найкращих.  Сьогодні сповістили нас про загибель нашого Героя - Медведя Андрія Броніславовича.

16:48 30.05.2023

Відкриття пам’ятної меморіальної дошки Злочевському Олександру Вікторовичу

Сьогодні, 30 травня, в Агрономічненському ліцеї відкрили дошку пам'яті відважному Захиснику України – Злочевському Олександру Вікторовичу, який загинув 7-го вересня 2022 року, боронячи землю України від рашистської орди в с. Максимівка Первомайського району Харківської області.

16:31 30.05.2023

Депутати Вінницької обласної Ради скоротили для внутрішньо переміщених осіб перелік документів на отримання грошової допомоги

26 травня на 41 черговій сесії депутати Вінницької обласної Ради внесли зміни до Положення про Порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам.

09:41 30.05.2023

Благодійний велопробіг в громаді

27 травня відбувся в громаді відбувся благодійний велопробіг «Заради миру», ініційований Агрономічною сільською радою,  на підтримку Збройних Сил України.

12:11 29.05.2023