Виїзний прийом громадян сільського голови в Ільківці

З метою оптимізації роботи щосереди сільський голова Сергій Сітарський здійснює особисті прийоми громадян в населених пунктах громади. Сьогодні черговий виїзд відбувся в село Ільківка. Сільський голова спілкувався з мешканцями разом з місцевим депутатом Наталією Шибінською.

20:43 10.05.2023

До відома громадян!

Засідання постійної комісії з питань прав людини, законності депутатської діяльності, етики та регламенту ради відбудеться 11 травня о 17:00 в Будинку культури.

19:12 10.05.2023

Допомога жителям громади від УВКБ ООН

Сьогодні, 10 травня, завдяки співпраці Агрономічної сільської ради з  міжнародною організацією УВКБ ООН мешканці громади мали можливість зареєструватися на отримання грошової допомоги для задоволення першочергових потреб.

19:07 10.05.2023

У ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

Дороги та їх стан є мабуть однією із найобговорюваніших тем серед наших громадян. І це зрозуміло, адже дороги – це не тільки зручність, комфортність, але й безпека жителів громади. Тому поліпшення якості дорожного покриття є одним із пріоритетних напрямків діяльності сільської ради.

18:43 10.05.2023

Відкриття меморіальної дошки в Бохоницькому ліцеї

Сьогодні, 8 травня, в День пам'яті та примирення, коли вшановують пам'ять українських героїв Другої світової війни та героїв, які зараз боронять  Україну від російських агресорів  відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок випускників Бохоницького ліцею Анатолія Капранова та Віктора  Маланченка, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.

17:18 08.05.2023

Інформаційні матеріали щодо розшуку зниклих безвісти за особливих обставин, підготовлені «Національне інформаційне бюро/National Information Bureau»:

12:39 08.05.2023