Дата: від до Скинути

Дорожня карта «Дії родини у випадках якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник), пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув»

Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими розроблено та опубліковано дорожню карту «Дії родини у випадках якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник), пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув».

09:24 05.10.2022

Діти для ЗСУ

З метою підтримки Збройних Сил України до Агрономічної сільської ради звернувся 5-річний житель села Агрономічне Андрій Радомський. Хлопчик намалював більше десятка малюнків, які хотів передати воїнам в гарячі точки.

10:24 04.10.2022

Народний депутат України Ірина Борзова провела зустрічі з родинами Захисників та Захисниць в Агрономічній громаді

За ініціативи Начальника Вінницької військової адміністрації Сергія Борзова  на Вінниччині триває проведення зустрічей з представниками сімей, рідні яких призвані до лав Збройних Сил України боронять нашу державу від російського агресора. Сьогодні до Агрономічної громади завітали: Народний депутат України Ірина Борзова, начальник Вінницької районної військової адміністрації Віталій Урдзік, депутат Вінницької обласної Ради Тетяна Каменщук, заступник начальника Вінницької районної військової адміністрації Юлія Олійник.

17:20 03.10.2022

1 жовтня — Міжнародний день людей похилого віку

Цього дня вкотре ми говоримо теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і, взагалі, всім літнім людям за їх багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

10:37 01.10.2022

Привітали з народженням сина

Народження дитини — це найпрекрасніше, що може тільки бути у житті кожного. Приємно, що незважаючи на такий складний час, наша громада поповнюється маленькими жителями. Сьогодні, за традицією, вітали родину Сташевських з села Агрономічне. У них 20 вересня народився син Артем.

20:39 30.09.2022

До уваги жителів Агрономічної територіальної громади!

Інформуємо, що в понеділок, 3 жовтня 2022 року, за ініціативи Сергія Борзова - голови Вінницької ОДА, за участі Ірини Борзової Народного депутата України, начальника і фахівців Вінницької районної військової адміністрації відбудуться виїзні зустрічі з сім’ями Захисників та Захисниць нашої громади.

15:25 30.09.2022