Вітаємо з Днем народження!

25 вересня 2021 року свій день народження святкує депутат, заступник начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради  - Гаврилюк Лілія Борисівна! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай Ваш ентузіазм не згасає, удача завжди супроводжує у відповідальних і важливих справах, а кожен Ваш день буде наповнений позитивними емоціями, гарним настроєм, щирими людьми та плідною роботою!

10:09 25.09.2021

Зустріч з забудовниками ЖК «Лайм»

23 вересня відбулася зустріч представників сільської ради  та сільського голови  Сергія Сітарського з пайовиками та забудовниками ЖК «Лайм».

22:35 24.09.2021

Звіт директора школи

Громадськість Медвежого Вушка зібралась 23 вересня на звіт директора школи Розпутні Леоніда Миколайовича, щоб оцінити його діяльність за минулий навчальний рік. На зібранні були присутні сільський голова Агрономічної ТГ Сітарський С.М., заступник сільського голови з гуманітарних питань Закревська Т.П., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Грустілін О.О., головний спеціаліст відділу  Добровольський М.П., депутат Агрономічної сільської ради Назаренко Л.А., трудовий колектив закладу, представники органів учнівського самоврядування та батьківський комітет.

15:06 24.09.2021

Відбулася чергова сесія Агрономічної сільської ради

22 вересня в Агрономічній сільській раді відбулася чергова 14 сесія, на якій розглянулася рекордна кількість питань – 308. З них близько 20 стосувалося поточної роботи громади. Зокрема, оптимізація штату, бюджетні питання, зміни до програми «Благоустрою» населених пунктів, зміни до програми  «Розвитку освіти Агрономічної  територіальної  громади», затвердження нового переліку послуг Центру надання адміністративних послуг. Всі інші питання мали земельний характер.

18:39 23.09.2021