Виїзний прийом громадян сільського голови до Ільківки

08 вересня відбувся черговий виїзний прийом сільського голови Сергія Сітарського до села Ільківки. В ході прийому жителями сільських рад  піднімалися  ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади. Працівники порушили проблему облаштування внутрішньої вбиральні в приміщенні сільської ради. Це питання знаходиться на особистому контролі очільника громади.

17:44 09.09.2021

З нагоди Міжнародного дня грамотності перевіряли знання з рідної мови

Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає 8 вересня Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну суспільну думку.  Мета цього дня – нагадати людям про важливість знань, а також збудити інтерес суспільства до підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності. Він підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті.

19:39 08.09.2021

Кошти на ремонт Вінницького аеропорту держава виділила!

Як і обіцяли: кошти на ремонт летовища держава виділила! А значить скоро розпочнеться реконструкція. Про це повідомив Голова ОДА Сергій Борзов. «13 мільйонів гривень - на аеропорт «Вінниця» - перший транш сьогодні надійшов на рахунок державного казначейства Вінницької області. 135 млн грн - стільки отримає вінницьке летовище вже цього року. Саме таку суму може освоїти підрядник»,- зазначив очільник області.

14:16 07.09.2021

Вітаємо з 95-річчям!

06 вересня свій 95-річний ювілей святкує жителька села Бохоники – Гончарук Марія Степанівна. Завітала привітати іменинницю заступник сільського голови – Тетяна Закревська.

14:55 06.09.2021

Вітаємо з Днем народження!

Вітаємо з Днем народження начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Бабій Наталю Едуардівну!

08:52 06.09.2021

Вітаємо з Днем народження!

Вітаємо з Днем народження начальника відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Гачківського Ярослава Сергійовича!

12:02 04.09.2021

День здоров'я в Агрономічненській СЗШ І-ІІІ ступенів

З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя у Агрономічненській СЗШ І-ІІІ ступенів 3 вересня пройшов День здоров`я для учнів. Спортивне свято провели в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту, щоб привернути увагу громадськості до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя.

15:27 03.09.2021

Кращі серед сільських громад за проведення фестивалю велосипедних заходів

Сьогодні Агрономічна громада нагороджена за організацію проведення велопробігу, що відбувся 22 травня. Ми стали кращими серед сільських громад. Директор Вінницького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Віталій Копач вручив грамоти сільському голові Сергію Сітарському та головному спеціалісту освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради Миколі Добровольському. Також представники Центру провели з учнями Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів рухливі ігри.

15:21 03.09.2021