Герої не вмирають

2 вересня 2019 року біля Водяного внаслідок поранення снайпером у шию загинув 24-річний старший солдат Андрій Проценко, військовослужбовець 748-ї окремої радіолокаційної роти 133-го радіотехнічного батальйону 138-ї радіотехнічної бригади ПС ЗСУ, відряджений до 36-ї бригади в зону ООС.

17:08 02.09.2021

Надійне транспортне сполучення з Ямпільського, Могилів-Подільського, Тульчинського районів у напрямку з південного заходу на північних схід та виїзду на міжнародну трасу М-12

Сергій Борзов: Маємо результат -  надійне транспортне сполучення з Ямпільського, Могилів-Подільського, Тульчинського районів у напрямку з південного заходу на північних схід та виїзду на міжнародну трасу М-12

13:57 02.09.2021

День знань в Агрономічній громаді

1 вересня у навчальних закладах Агрономічної громади відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня знань та Першого дзвоника! Перший дзвінок — традиційне свято школярів, які розпочинають навчання. Цього дня першокласники стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні.

20:04 01.09.2021

Привітання з Днем знань

Шановні педагоги, дорогі учні!  Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Бажаємо в цей день гарного настрою на весь навчальний рік, блискучих успіхів і легких завдань, цікавого дозвілля і цікавих пригод, бравих знань і особистих досягнень!

15:47 01.09.2021

Вітаємо з Днем народження!

Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради -Стахміч Ірину Павлівну! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого Дня народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги,  особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

11:05 31.08.2021

Вшанували пам'ять загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

30 серпня в Агрономічній громаді вшанували пам'ять загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

17:01 30.08.2021

Вихованці зразкового ансамболю "Сонечко" відвідали OPERAFEST TULCHYN

28 серпня о 16:00 на OPERAFEST TULCHYN відбулась феєрія для найменших глядачів! Фантастично-дивовижну подорож «Аліса в Країні чудес» за романом-казкою Льюїс Керрол представив Вінницький український академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського.

12:45 30.08.2021

29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Це день, коли кожен українець може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний сонях пам’яті та схиливши голову під час хвилини мовчання. Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.

15:46 29.08.2021