Звіт директора Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів

14 вересня директор Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів – Ануфрієва Наталія Миколаївна виступила зі звітом за проведену роботу.На зустрічі були присутні: сільський голова - Сергій Сітарський, заступник сільського голови -Тетяна Закревська, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму – Олександр Грустілін та представники батьківських комітетів усіх класів навчального закладу. Заслухавши звіт керівника, 71 особа визнала його роботу задовільною.

20:29 14.09.2021

Ми повинні зробити все, аби Вінниччина не потрапила в карантинну зону і всі могли спокійно навчатися та працювати

За ініціативи Голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова, сьогодні в облдержадміністрації провели нараду з ректорами вищих навчальних закладів та головами територіальних громад області щодо збільшення темпів вакцинації населення Вінниччини.

20:27 14.09.2021

Тарифи  дня населення не повинні бути більше ніж минулоріч. Немає підстав для підвищення

Таке завдання поставив голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов під час засідання обласної комісії з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2021–2022 років.

20:26 14.09.2021

Засідання комісії з розгляду кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

13.09.2021 року відбулося засідання комісії з розгляду кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Засідання відбулося за участю сільського голови - Сітарського С.М., заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Закревської Т.П., керуючої справами виконавчого комітету – Тупчій І.В., начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму - Грустіліна О.О, начальника відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я - Часовських Д.В., директора центру надання соціальних послуг - Христянко О.С., начальника служби у справах дітей - Семенюк-Сотник Т.В., головного спеціаліста юридичного відділу – Ліскової А.К.

16:08 14.09.2021

Сергій Борзов: Дорога Бар - Шаргород - Нові Хоменки стане ще одним прикладом успішності проєкту Президента Володимира Зеленського «Велике удівництво» на Вінниччині   «Велике будівництво» продовжує модернізувати дорожню інфраструктуру Вінницької області.

11:22 14.09.2021

Засідання Міжвідомчої Ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

13.09.2021 року відбулося засідання Міжвідомчої Ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Засідання відбулося за головування заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Закревської Т.П. Також були присутні: начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму - Грустілін О.О, начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я - Часовських Д.В., директор центру надання соціальних послуг - Христянко О.С., начальник служби у справах дітей - Семенюк-Сотник Т.В., інспектор відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я - Кривий А.П. Було розроблено план заходів щодо забезпечення координації та ефективної взаємодії по запобіганню та протидії домашньому насильству.

16:46 13.09.2021

Вітаємо ФК "Патріот" з перемогою!

12 вересня в с. Агрономічне відбувся футбольний матч між командами Прем'єр ліги сіл Агрономічне  (ФК «Патріот»)  Ксаверівка (ФК «Ксаверівка»). Перемогу отримала команда Агрономічного з рахунком 2:1 . Вітаємо з переможців і дякуємо вболівальникам за підтримку!

08:00 13.09.2021

Заслухали звіт директора Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів

10 вересня відбувся звіт директора Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів – Пащенко Галини Михайлівни. На зустрічі були присутні: сільський голова - Сергій Сітарський, заступник сільського голови -Тетяна Закревська, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму – Олександр Грустілін та представники батьківських комітетів усіх класів навчального закладу. Заслухавши звіт керівника, переважною більшістю голосів його підтримали.

21:29 10.09.2021