День села Медвеже Вушко!

Щорічно, восени, за традицією, 21 вересня своє Храмове свято відзначає село Медвеже Вушко. Цьогоріч війна внесла свої корективи, тому ніякого урочистого святкування не відбулося. Але привітати жителів села не забули. Сільський голова Сергій Сітарський, заступник Тетяна Закревська, завідувач Медвеже Вушківською філією Центру культури та дозвілля Віктор Рябоконь та депутат Леонід Назаренко – звернулися до жителів з вітальним словом онлайн. Колектив «Панночка» та місцеві жителі порадували односельців та всіх бажаючих своїми талантами онлайн-виступами.

16:17 22.09.2022

Вітаємо з ювілеєм!

10 вересня свій 95-річний ювілей відсвяткувала жителька села Бохоники Бондаренко Галина Іванівна.

16:40 20.09.2022

Відбулися громадські слухання в селі  Горбанівка

Відбулися громадські слухання в селі Горбанівка

Сьогодні в селі Горбанівка відбулися громадські слухання Звіту стратегічної екологічної оцінки Генеральних планів та планів зонування територій населених пунктів: с. Горбанівка, с. Ільківка, с. Рівець.

14:38 20.09.2022