Дата: від до Скинути

Проведено обстеження найпростіших укриттів в закладах освіти на території Агрономічної територіальної громади

28 липня інспекторським складом відділу забезпечення заходів попередження надзвичайних ситуацій у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області спільно з представниками Агрономічної сільської ради проведено обстеження найпростіших укриттів в закладах освіти на території Агрономічної територіальної громади.

16:29 28.07.2022

День Української Державності в Агрономічній громаді

Цьогоріч 28 липня ми вперше відзначаємо День Української державності. День Української Державності — нове свято нашої держави, мета якого — утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке коріннями сягає часів заснування Києва.

14:42 28.07.2022

Дякуємо Міжнародній організації World Central Kitchen

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни та організації роблять все, щоб забезпечити населення  необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

14:24 22.07.2022

Зустріч з кандидатами в опікуни та прийомні батьки

21 липня 2022 року спеціалістами обласного центру соціальних служб та служби у справах дітей обласної військової адміністрації Оксаною Яворською та Іриною Дудар здійснено виїзд у сім’ї кандидатів в опікуни та прийомні батьки Вінницького району. За участю представників Сужби у справах дітей та Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської територіальної громади вивчено умови проживання учасників навчання та сімейний мікроклімат під час відвідування їх родин за місцем проживання. Під час зустрічей обговорено готовність сімей до влаштування дітей, створення умов для їх виховання та розвитку.

14:18 22.07.2022