Привітали родину Рибачок з поповненням

Цьогоріч Агрономічна сільська рада започаткувала традицію вітати родини новонароджених жителів громади. 8 вересня у сім’ї Рибачок з села Агрономічне народилася донька Вікторія.

19:25 14.09.2022

Чергова група дітей з Агрономічної громади вирушила на відпочинок до табору в Польщі

13 вересня діти з Агрономічної громади за сприяння сільського голови Сергія Сітарського та голови МГО Україна - Польща – Німеччина  Сергія Татусяка виїхали до польського міста Криниця-Здруй в табір. Це вже четверта група діток нашої громади поїхала на відпочинок. На дітей очікує цікаве та змістовне дозвілля, яке триватиме впродовж 14 днів.

09:42 14.09.2022

З подарунками для новонародженої

Сьогодні, 12 вересня, з радісною подією привітали в Агрономічній сільській раді сім’ю Могильницьких. 20 серпня в Юлії та Олександра народилась донечка Зоряна. З найкращими побажаннями - нехай донька підростає здоровою, відчуваючи батьківську любов і підтримку -  молодим батькам сільський голова Сергій Сітарський вручив  подарунок.

12:17 12.09.2022

Підтримка і допомога від World Central Kitchen

Люди, тікаючи від війни, знайшли прихисток на території Агрономічної ТГ і завдяки неймовірній команді World Central Kitchen в цей складний час знову отримали продуктові набори, що є надзвичайною підтримкою і допомогою.

13:39 08.09.2022

Допомога садочку

Сьогодні, до Дня знань, сільський голова Сергій Сітарський подарував 2 набори металевого посуду дитячому садочку «Перлина» села Горбанівка.

17:20 01.09.2022