Фабрика талантів в с.Медвеже Вушко

14 червня для дітей різновікової категорії села Медвеже Вушко, а також з числа внутрішньо переміщених осіб, за сприяння сільського голови Сергія Сітарського відбулось дитяче свято, яке влаштували представники ГО «Академія Національних Традицій «Фабрика Талантів» в рамках проекту «АNT Поруч» за підтримки БДФ «Юнісеф». Під час заходу організовано локації для дітей та дорослих:

11:03 15.06.2022

Фабрика талантів завітала до Агрономічненської СЗШ

Гарний настрій, живе спілкування, приємні емоції подарували сьогодні вчителям та дітям Агрономічненської СЗШ представники ГО «Академія національних традицій «Фабрика талантів» в рамках проекту «АNT Поруч» за підтримки БДФ «Юнісеф».

16:25 13.06.2022

Подарунки для новонароджених

Вже доброю традицією стало вітати сім’ї, в яких з’явилися новонароджені. Цього тижня подарунки батькам та родичам вручив сільський голова Сергій Сітарський двом сім’ям. Родині Захараш, в якій народилася дівчинка Любов та родині Чабан – дівчинка Марія.

15:16 10.06.2022

«МІННА БЕЗПЕКА НЕ БЕЗ ПЕКА»: ПОСІБНИК ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я кожного українця. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістило у відкритому доступі книжку «Мінна безпека не без ПЕКа», яку важливо прочитати батькам разом із дітьми.

13:25 10.06.2022

Свято дитинства в Агрономічній ТГ

08 червня за сприяння сільського голови Сергія Сітарського в Агрономічненській загальноосвітній школі I-III ступенів відбулося справжнє свято дитинства, яке влаштували дітям нашої громади представники ГО «Академія національних традицій «Фабрика талантів» в рамках проекту «АNT Поруч» за підтримки БДФ «Юнісеф». В ході заходу організовано локації:

15:57 09.06.2022

Дякуємо за допомогу World Central Kitchen

Велику вдячність та подяку Агрономічна сільська рада висловлює благодійній організації «World Central Kitchen» за надану гуманітарну допомогу у виглядів продуктових наборів. Лише вчора домовилися з представниками організації, а вже сьогодні кожна родина внутрішньо переміщених осіб отримала продуктовий набір.

10:59 09.06.2022

Зустріч з представниками World Central Kitchen

07 червня Агрономічна сільська рада домовилася з World Central Kitchen про гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в громаді у вигляді продуктових наборів. В найближчий час очікуємо продукти.

11:53 08.06.2022