Відбулося засідання комісії із захисту прав дитини

У виконавчому комітеті сільської ради систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння  забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

14:33 13.05.2022

Відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

5 травня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Участь у ньому взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий,  Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільські, селищні, міські голови, голови постійних комісій,  директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Микола Копачевський.

16:59 09.05.2022

Вітаємо з 95-річчям жительку села Рівець - Матвеєву Поліну Павлівну!

Вітаємо з Днем народження жительку села Рівець - Матвеєву Поліну Павлівну! В цей знатний ювілей, Ваші почесні 95 років щиро бажаємо Вам великого запасу сил, здоров’я і енергії, мирних і радісних днів. Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління.

16:07 09.05.2022

Озеленили громаду

Минулого тижня працівниками Агрономічної сільської ради разом з місцевими жителями було висаджено близько 800 дерев в селі Медвеже Вушко, що в подальшому покращить нашу місцевість та надасть особливу, неповторну  красу нашій громаді. Кожне висаджене дерево чи кущ – це запорука чистого повітря, а отже – і нашого здоров’я.

15:24 09.05.2022

Агрономічна сільська рада висловлює щиру вдячність казахському народу  та українцям Казахстану! Дякуємо Вам за послідовну позицію на підтримку незалежності та територіальної цілісності України в такий нелегкий час. Ви як ніхто маєте розуміти та підтримувати своїх рідних і близьких, які зараз опинилися в скрутному становищі.

15:09 06.05.2022

Дякуємо за допомогу!

Медичну допомогу отримали внутрішньо переселені особи громади завдяки депутату Вінницької обласної Ради Олександру Масленнікову. Всі ліки передані ФАПам громади, де люди зможуть їх отримати.

14:53 06.05.2022

Дякуємо за допомогу та підтримку Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Неодноразово Агрономічна громада отримувала благодійну допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Цього разу канцелярське приладдя отримали діти, які вимушені тимчасово проживати на території нашої громади. Наразі їх налічується близько 30.

14:44 06.05.2022